اس ام اس تبریک موفقیت تحصیلی

اس ام اس تبریک موفقیت تحصیلی

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

اس ام اس تبریک موفقیت تحصیلی

اس ام اس تبریک موفقیت تحصیلی

اس ام اس تبریک موفقیت تحصیلیرتبه برتر تو باعث مباهات است. از این لحظه برای رسیدن به رویا‌های خود در زندگی خود استفاده کن، دنیایی جدید پیش روی تو وجود دارد. به سمت موفقیت‌های بیشتر حرکت کن. ما پشتیبان تو هستیم.


موفقیت تحصیلی تو همه ما را خوشحال کرده است. این دستاورد گام دیگری برای تجربه چالش‌ها و فرصت‌های بیشتر است، بنابراین فرزند عزیز من، از این لحظه لذت ببر و همزمان آماده باش که با جهان جدید مواجه شوی. امیدوارم مسیر آینده‌ات پر از موفقیت‌های بزرگ باشد.


موفقیتت را در تحصیل تبریک می‌گویم. این موفقیت باعث شده که یک بار دیگر افتخار کنم که دختری / پسری همچون تو دارم. همیشه نگرش خوب و شور و شوقی که امروز داری را برای رسیدن به رویا‌های بزرگ خود داشته باش.


… عزیزم، این فقط یک شروع است، تو می‌توانی در زندگی خود موفقیت‌های بسیار بیشتری به دست آوری، تبریک بر این موفقیت و بهترین آرزو‌ها برای حرکت به جلو.


… خوبم، موفقیت جدیدت را تبریک می‌گویم. من و مادرت / پدرت همیشه می‌دانستیم که تو فرزندی باهوش و بااستعداد هستی و اکنون بعد از این موفقیت که بدست آورده‌ای، همه دنیا آن را می‌دانند. فرصت‌ها و موفقیت‌های مختلف دیگری برای تو در تحصیلات پیش رویت قرار دارد که به زودی به آن‌ها دست خواهی یافت.


این کار و تلاش سخت تو بود که این جایگاه و موفقیت را برایت رقم زد. تبریک می‌گویم و امیدوارم هرگز حرکت کردن به سمت رؤیاهایت را متوقف نکنی. بهترین شانس‌ها برای مسیر آینده در برابر توست.


همچنین بخوانید:  فال تاروت کائنات

شعر کوتاه به مناسبت موفقیت تحصیلی

شعر کوتاه به مناسبت موفقیت تحصیلی


دخترم! / پسرم! اگرچه نتوانستم در این روز پر افتخار در کنارت باشم اما قلبم همیشه برای تو می تپد و پدر تو بودن باعث افتخارم … همیشه موفق باشی!


پسرم / دخترم، این روز خاص را به تو تبریک می‌گوییم. ما افتخار می‌کنیم که در این لحظات کنارت هستیم. این موفقیت مطمئناً یک دستاورد بزرگ برای توست و البته نقطه شروع است؛ چالش‌ها و فرصت‌های بیشتری پیش روی تو وجود دارد، بنابراین به خودت اعتماد داشته باشید و به جلو حرکت کن. بهترین آرزو‌های ما همراهت خواهد بود.


دخترم!/ پسرم! مدت هاست رویای چنین روز خجسته ای را داشتم و شک نداشتم تو رویایم را محقق می کنی و بی صبرانه منتظر موفقیت های بعدی تو در آینده نزدیک هستم با آرزوی بهترین ها برای بهترین زندگی ام!


موفقیتت را در تحصیل تبریک می گویم. این موفقیت باعث شده که یک بار دیگر افتخار کنم که دختری / پسری همچون تو دارم. همیشه نگرش خوب و شور و شوقی که امروز داری را برای رسیدن به رویا های بزرگ خود داشته باش.


همچنین بخوانید:  فال روزانه ، بسیار دقیق

جملات کوتاه در مورد موفقیت تحصیلی

شعر کوتاه به مناسبت موفقیت تحصیلی


دختر گلم / پسر عزیزم، هر موفقیت بزرگ نتیجه هزاران تلاش کوچک و عادی است که مورد توجه و ستایش دیگران قرار نمی‌گیرد. تلاش‌های کوچک و بزرگت شایسته ستایش است. این موفقیت را به تو تبریک می‌گویم.


فرزند خوبم امروز درخشان تر از همیشه هستی امیدوارم هر روز موفقیت های بیش تری کسب کنی


فرزند خوبم، قبولی‌ات در رشته و دانشگاه دلخواهت را تبریک می‌گویم. همواره به یاد داشته باش، موفقیت یک نقطه نیست بلکه جریانی پیوسته است.


تبریک می گم عزیزم فراموش نکن در هر مسیری که باشی مورد حمایت ما هستی و ما همیشه به تو افتخار می کنیم


همچنین بخوانید:  فال تاروت تک نیت

پیام کوتاه مخصوص موفقیت تحصیلی

پیام کوتاه مخصوص موفقیت تحصیلی


کسانی که از زمین خوردن من خوشحال می شوند، اصلی ترین انگیزه من برای موفق شدن هستند! امروز دشمنات غمگین و دوستانت از موفقیتت شادمان هستند. موفقیت های تحصیلی ات مستدام


به جای اینکه به تاریکی دشنام بدهیم بهتر است شمعی بیفروزیم. دوست عزیزم موفقیتت را تبریک می گویم


همواره در همین مسیر بمان فرزند عزیزم مسیری که انتهای آن موفقیت تو باشد تبریک بهترینم


پسر عزیزم! / دختر عزیزم! موفقیتت را تبریک می گویم … هرگز در این نقطه متوقف نشو تو راه طولانی در مسیر موفقیت در پیش داری و قرار است ناممکن ها را ممکن کنی بهت افتخار می کنم


پسرم! / دخترم! موفقیتت را تبریک می گویم مسیرت هیچ وقت پایانی نخواهد داشت و امروز تنها نقطه شروع باشکوهی برای آن بود پرتلاش باشی


عزیزم، موفقیت بزرگت را تبریک می گویم. ما عجله داریم که موفقیت تو را در کنکور جشن بگیریم. به روز های آینده لبخند بزن که شانس با تو یار خواهد بود تا بهترین دانشجو باشی.


رویای شیرین ما دیدن تو در لباس فارغ التحصیلی بوده و تو پسر / دختر عزیزم امروز این رویای ما را تحقق بخشیدی به تو افتخار می کنیم همیشه پرتوان باشی


همچنین بخوانید:  کف بینی آنلاین
اس ام اس ادبی و رسمی مخصوص موفقیت تحصیلی

اس ام اس ادبی و رسمی مخصوص موفقیت تحصیلیتوفیق ورود به دروازه های دنیای علم و دانش یکی از موهبت هایی است از سوی خداوند علیم که بی شک آدمی در سایه تلاش و جهد در کسب دانش از این موهبت بهره خواهد جست. امروز با ورود به دانشگاه و طی مدارج علمی در آتی مژده کیمیا شدن را به مس وجودت داده ای؛ ما نیز به نوبه خود کسب این موفقیت را به شما رهجویان مسیر علم وتعلم تبریک عرض می نمائیم. از خداوند متعال استمرار موفقیت وتداوم دانش آموزی را برایت خواستاریم و امیدواریم در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) برای میهن اسلامی و عزیزمان ایران افتخار آفرینی نمائید.


روزی که ما (پدر و مادرت) رؤیای چنین روزی را در سر می‌پروراندیم، تو مشغول تلاش بودی و در نهایت امروز شاهد موفقیتت هستیم و به تو افتخار می‌کنیم.


امروز روزی زیبا در زندگی تو و ما هست. این همه آن چیزی است که ما همه این سال‌ها از خدا می‌خواستیم که در نهایت تو آن را داشته باشی. تبریک صمیمانه ما را بپذیر.


… جان، توانایی تو برای غلبه بر هرگونه چالش در زندگی، تو را در این جایگاه و موفقیت قرار داده است. من بسیار به تو افتخار می‌کنم. در حال حاضر این فرصت برای تو فراهم شده که یک هدف جدید در زندگی خودت تعیین کنی و به آن دست یابی. ما به توانایی‌های تو اعتماد داریم.


با کمال مسرت و شادمانی مجاز شدنت در انتخاب رشته دانشگاه ……. را تبریک گفته و از اینکه توانستی با شایستگی تمام در جلسه کنکور قبول شده و ما را پیش اقوام ؛ دوستان ؛ آشنایان و حتی دشمنان روسفید کنی خرسندیم و از صمیم قلب این پیروزی شیرین را به تو و به خودمان شادباش میگوییم.


همچنین بخوانید:  فال قهوه شش نشان

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای www.behdadtrade.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:www.behdadtrade.ir | نقشه سایت